Hallitus


Rotaryvuosi 1.7.2016 - 30.6.2017

Presidentti: Wei Zhou
Tuleva presidentti: Roy Rissanen
Varapresidentti: Tuulikki Juusela
Past presidentti: Mika Lallukka
1. sihteeri: Outi Milner
2. sihteeri (jäsenasiat): Antti Parkama
Klubimestari: Erkki Tiainen
Rahastonhoitaja: Harri Hautala
Nuorisovaihtoasiamies: Jari Karpakka
Rotarysaatiöasiamies: Pertti Huitu
IT-vastaava: Mika Lallukka

Rotaryvuosi 1.7.2017 - 30.6.2018 (tuleva kausi)

Presidentti: Roy Rissanen
Tuleva presidentti: Outi Milner
Varapresidentti: Tuulikki Juusela
Past presidentti: Wei Zhou
1. sihteeri: Teemu Kalliojärvi
2. sihteeri (jäsenasiat): Antti Parkama
Klubimestari: Erkki Tiainen
Rahastonhoitaja: Harri Hautala
Nuorisovaihtoasiamies: Jari Karpakka
Rotarysaatiöasiamies: Pertti Huitu
IT-vastaava: Mika Lallukka
Varajäsen: Kaisa Kauppinen

Yhteystiedot:

Wei Zhou, weicomm (at) hotmail.com, 040-5012788
Outi Milner, outiphil (at) kolumbus.fi, 040-5673564
Antti Parkama, antti.parkama (at) farosgroup.fi, 0400-301262
Roy Rissanen, royrissanen (at) yahoo.com, 050-3574327
Tuulikki Juusela, juusela (at) womco.fi, 050-5641944
Erkki Tiainen, erkki.tiainen1 (at) gmail.com, 040-5057995
Harri Hautala, harri.hautala (at) iki.fi, 0400-468858
Jari Karpakka, jari.karpakka (at) elisa.fi, 050-5552566
Pertti Huitu, pertti.huitu (at) verkkorotary.fi, 050-3772000

Mika Lallukka, mika.lallukka (at) verkkorotary.fi, 050-5578110
 

Nykyinen presidentti:
2016-2017 Wei Zhou

Tuleva presidentti:
2017-2018 Roy Rissanen
2018-2019 Outi Milner

Aikaisemmat presidentit:
2015-2016 Mika Lallukka
2014-2015 Heikki Savander
2013-2014 Iiris Aaltio
2012-2013 Pertti Huitu
2011-2012 Raimo Partanen
2010-2011 Juha-Matti Arola
2009-2010 Jari Karpakka
2008-2009 Markus Saartio
2007-2008 Harri Hautala
2006-2007 Erkki Rajala
2005-2006 Matias Castrén
2004-2005 Matti Keijola

Comments