Hallitus

Rotaryvuosi 1.7.2017 - 30.6.2018

Presidentti: Roy Rissanen
Tuleva presidentti: Outi Milner
Varapresidentti: Tuulikki Juusela
Past presidentti: IPP Wei Zhou
1. sihteeri: Teemu Kalliojärvi
2. sihteeri (jäsenasiat): Antti Parkama
Klubimestari: Erkki Tiainen
Rahastonhoitaja: PP Harri Hautala
Nuorisovaihtoasiamies: PAG Jari Karpakka
Rotarysaatiöasiamies: PP Pertti Huitu
IT-vastaava: PP Mika Lallukka
Varajäsen: Kaisa Kauppinen

Rotaryvuosi 1.7.2018 - 30.6.2019 (tuleva kausi)

Presidentti: Outi Milner
Tuleva presidentti: Teemu Kalliojärvi
Varapresidentti: Heidi Kauppi-Hopia
Past presidentti: IPP Roy Rissanen
1. sihteeri: Susanne Valkeakari
2. sihteeri (jäsenasiat): Antti Parkama
Klubimestari: Sakari Saksa
Rahastonhoitaja: PP Harri Hautala
Nuorisovaihtoasiamies: Katriina Kovalainen
Rotarysaatiöasiamies: PP Pertti Huitu
IT-vastaava: PP Mika Lallukka
Varajäsen: PAG Jari Karpakka

Yhteystiedot:

Teemu Kalliojärvi, teemukalliojarvi (at) gmail.com, 0400-429013
Wei Zhou, weicomm (at) hotmail.com, 040-5012788
Outi Milner, outiphil (at) kolumbus.fi, 040-5673564
Antti Parkama, antti.parkama (at) farosgroup.fi, 0400-301262
Roy Rissanen, royrissanen (at) yahoo.com, 050-3574327
Tuulikki Juusela, juusela (at) womco.fi, 050-5641944
Erkki Tiainen, erkki.tiainen1 (at) gmail.com, 040-5057995
Harri Hautala, harri.hautala (at) iki.fi, 0400-468858
Jari Karpakka, jari.karpakka (at) elisa.fi, 050-5552566
Pertti Huitu, pertti.huitu (at) verkkorotary.fi, 050-3772000

Mika Lallukka, mika.lallukka (at) verkkorotary.fi, 050-5578110
 
Presidentit:

Nykyinen presidentti:
2017-2018 Roy Rissanen

Tuleva presidentti:
2018-2019 Outi Milner
2019-2020 Teemu Kalliojärvi

Aikaisemmat presidentit:
2016-2017 IPP Wei Zhou
2015-2016 PP Mika Lallukka
2014-2015 AG Heikki Savander
2013-2014 PP Iiris Aaltio
2012-2013 PP Pertti Huitu
2011-2012 PP Raimo Partanen
2010-2011 PP Juha-Matti Arola
2009-2010 PAG Jari Karpakka
2008-2009 PP Markus Saartio
2007-2008 PP Harri Hautala
2006-2007 AG Erkki Rajala
2005-2006 PP Matias Castrén
2004-2005 PP Matti Keijola

Comments